Kalpli Balon Tutan Tatlı Tavşan Doğum Günü Magnetleri Balon Açacak

Kalpli Balon Tutan Tatlı Tavşan Doğum Günü Magnetleri Balon Açacak

7,50

Sevdiklerinize özel günlerde size ait bir hatıra bırakmak isterseniz bu ürün tam size göre. Doğum, Doğum Günü, Sünnet, Mevlit, Diş Buğdayı gibi tüm özel günlerinizde kullanabilirsiniz..

*

300 TL üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

  • Ücretsiz Tasarım Desteği
  • Aynı Gün Kargo İmkanı
  • Solmayan Baskı Garantisi
Güvenli Ödeme Sistemi

Kolay Sipariş Sistemi

Nasıl Sipariş Verilir?

İster site üzerinden ister whatsapp üzerinden sipariş oluşturun. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra tasarımcılarımız tarafından istekleriniz yerine getirilir ve baskı yapılmadan önce tasarımınız size whatsapp üzerinden gönderilir sizler onay verdikten sonra ürününüz baskıya alınır.

Kaliteli Dayanıklı Baskı Teknolojisi

Nasıl Baskı Yapıyoruz?

Size özel yapmış olduğumuz tasarımın baskı sırası geldiğinde ürününüz son teknoloji uv baskı sitemleriyle baskısı yapılır ve size kargolanır. Uv baskı sistemi çoğu baskı sisteminden daha kaliteli ve uzun ömürlüdür, baskılar solmaz ve yıkanınca çıkmaz.

Doğa Dostu

Ürünleri Nasıl Seçiyoruz?

Baskısını yapmış olduğumuz ürünlerin büyük bir bölümü pleksi, abs plastik ve mdf den oluşmaktadır. Çünkü bu maddelerin insan sağlığına bir zararı bulunmamaktadır, çevreye zarar vermeyen polimerden üretilmektedir. su ve rutubetten etkilenmemektedir. Geri dönüşümü kolay doğa dostudur.

Magnet Açacak Özelliklerimiz

Ürün Boyutlarımız

Ayak Açacak Magnet 105mm x 72mm
Balon Açacak Magnet 98mm x 65mm
Buton Açacak Magnet 58mm x 58mm
Dik Açacak Magnet 105mmx 42mm

Profesyonel Tasarım

Hangi ürünü satın almış olursanız olun mevcut tasarım üzerinde istediğiniz değişiklikler yapılır ve sizlerin onayına sunulur sizler tasarımı onaylamadan asla baskı alınmaz bu sayede sizlerin tam olarak istediği tasarım oluncaya kadar ürün tasarlanmaya devam eder.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.